Czy kiedykolwiek chciałeś dowiedzieć się więcej o iPadzie? Widzisz, jak ludzie noszą go ze sobą, gdziekolwiek jesteś.

Widzisz dzieci używające go w szkole i dorosłych używających go do pracy. Mogą się na nim bawić ludzie w każdym wieku. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co iPad może dla Ciebie zrobić, przeczytaj ten artykuł.Dostęp do wszystkich uruchomionych aplikacji na iPadzie jest łatwy. Klikając dwukrotnie przycisk Home, zobaczysz każdą uruchomioną aplikację na pasku u dołu ekranu. Po prostu kliknij aplikację, na którą chcesz się przełączyć, jeśli sobie tego życzysz. Po prostu przesuń palcem w dół po ekranie, aby usunąć ten pasek.Mimo że Twój iPad nie jest dostarczany z instrukcją obsługi, możesz ją pobrać za darmo. Apple ma na swojej stronie internetowej darmowy plik PDF zawierający podręcznik użytkownika dla iPada. Jest również dostępny jako e-book, który można przeczytać w iBooks, który jest bezpłatną aplikacją do pobrania dostępną w App Store.Aby zobaczyć zdjęcie, nie trzeba klikać w kamerę na dole. Spróbuj przesunąć palcem w prawo, aby zobaczyć swój film lub zdjęcie. Przesuń w lewo ciągłym ruchem, aby zobaczyć wcześniejsze zdjęcia.Czy korzystasz z kalendarza Google? Czy chcesz włączyć go do kalendarza iPada? Na karcie Poczta przejdź do kontaktów, a następnie do kalendarzy. Wybierz Inne w obszarze Dodaj konto. Kliknij Dodaj konto CalDAv i wprowadź wszystkie informacje z Google. Po zakończeniu kliknij aplikację kalendarza. Powinieneś mieć teraz wszystko, czego potrzebujesz.Często twórz kopie zapasowe iPada. Wskazówki, jak zmaksymalizować potencjał swojego iPada

Twój iPad wkrótce stanie się ważnym elementem Twojego codziennego życia, zawierającym rozrywkę, notatki, a nawet ważne dokumenty.

Przyzwyczajaj się do tworzenia kopii zapasowej iPada każdej nocy, aby nie było szansy, że te dokumenty zostaną utracone na zawsze. Pamiętaj, że Twój iPad to wciąż technologia; może się złamać lub cegnąć bez większego ostrzeżenia.Istnieje wiele funkcji, o których musisz wiedzieć, że oferuje iTunes. Jedną z doskonałych funkcji jest iTunes U (litera „U” oznacza uniwersytet). Możesz cieszyć się podcastami edukacyjnymi dotyczącymi przedmiotów zawodowych i akademickich.Czy pobieranie iPada zostało przerwane? Czy nigdy nie otrzymałeś tego bonusu, który miał dołączyć do twojego nowego albumu iTunes? Są to problemy, które można łatwo naprawić. Po prostu wybierz menu Sklep w iTunes i poszukaj opcji sprawdzenia, czy masz dostępne pliki do pobrania.Poszukaj samouczka wideo wysokiej jakości, który pomoże Ci dowiedzieć się, z czym masz problemy. Możesz znaleźć przewodniki krok po kroku dotyczące robienia czegokolwiek na iPadzie. Nauczenie się, jak za pierwszym razem robić rzeczy we właściwy sposób, bardzo ci się przyda. Te filmy będą najłatwiejszym sposobem na naukę.Użyj iTunes do tworzenia kopii zapasowych danych. Nie chcesz stracić całej muzyki, zdjęć z aplikacji i innych danych, jeśli Twój iPad uległ awarii. Użyj iTunes do przechowywania, przechodząc do karty Podsumowanie, a następnie sprawdzając kopię zapasową Zaszyfruj iPada, która znajduje się w Opcjach. W ten sposób wszystkie Twoje informacje są bezpiecznie przechowywane poza iPadem.Chociaż możesz uznać to za niepotrzebne, sprytne jest umieszczenie funkcji bezpieczeństwa na iPadzie. Nigdy nie wiesz, kiedy możesz go przypadkowo zgubić, a generalnie ma dostęp do wielu bezpiecznych informacji, takich jak e-maile, numery telefonów, adresy, a nawet informacje bankowe.Teraz, gdy wiesz trochę więcej o iPadzie, możesz zobaczyć, jak może usprawnić codzienne czynności. Im częściej go używasz, tym bardziej zdajesz sobie sprawę, jak bardzo wszechstronny może być ten element maszynerii. Porozmawiaj z osobami, które je posiadają, a docenisz potencjał tego wspaniałego narzędzia.