Zakopane ze względu na wyjątkowe zlokalizowanie oraz walory turystyczne znane jest nie wyłącznie w Polsce, ale również w państwach europejskich.

Tłumnie odwiedzający ten najpiękniejszy kurort goście mogą liczyć na wszelkiego rodzaju atrakcje o każdej porze roku. Fani białego szaleństwa doskonale wypoczywają na lokalnych szlakach podczas zimy a w pozostałych porach pokonują kolejne szczyty otaczającego miasta pasma górskiego.
Ze względu na turystyczny charakter, Zakopane oferuje odwiedzjącym gościom obok wielu atrakcji również dobrze rozbudowaną bazę lokalową. Urlop w Zakopanym - czy warto się wybrać?

Na turystów czekają miejsca w schroniskach młodzieżowych, prywatne kwatery, pensjonaty jak również komfortowo wyposażone ośrodki wypoczynkowe.

W zależności od własnych oczekiwań każdego gościa miejsca noclegowe znajdują się zarówno w ustronnych rejonach miasta, z dala od hałasu turystycznego jak również w tętniącym życiem podczas centrum. Cena za nocleg uzależniona jest nie tylko od odpowiedniej lokalizacji, ale również od standardu warunków lokalowych.
Turyści, które podczas urlopu w Zakopanem oczekują wysokiego poziomu warunków na pewno ucieszy oferta apartamentów oraz domków wypoczynkowych o luksusowym wyposażeniu.
Oprócz komfortowych warunków noclegowych, które nie ustępują swoją wysoką klasą nawet ofercie zagranicznej, urlopowicze mogą również liczyć na wiele ciekawych atrakcji. W wielu przypadkach propozycja obejmuje możliwość korzystania z salonów Spa, usług fryzjerskich, sali fitness, krytych pływalni a w pierwszej kolejności z usług restauracji gdzie serwowana jest regionalna kuchnia przy dźwiękach lokalnej muzyki. Propozycje Zakopanego pozwalają na wybór dowolnej formy atrakcji doskonale dopasowanej do indywidualnych preferencji każdego turysty.