Obecnie coraz więcej osób remontując dom czy mieszkanie szuka płytek na ściany i podłogi w oryginalnych wzorach, kształtach i fakturach.

Oprócz płytek w kolorach neutralnych, z połyskiem lub matowych, właśnie płytki z wzorami, lub imitujące drewno czy kamień naturalny, cieszą się największą popularnością wśród klientów. Można przy pomocy takich płytek osiągnąć ciekawe w wystroju wnętrza. Możemy również wybrać płytki w różnorodnych rozmiarach, znajdziemy w sprzedaży zarówno płytki standardowej wielkości, jak i duże płytki idealne na podłogi.

Bez problemów znajdziemy płytki w wybranym kolorze

Wybierz płytki Night Queen black do zmiany wyglądu łazienki

Obecnie coraz więcej osób wybiera również płytki w oryginalnych kształtach, zamiast zwykłych kwadratowych czy prostokątnych. Płytki geometryczne mogą być używane na wszystkich ścianach lub całej podłodze, aby nadać ton łazience, lub mogą być używane na ścianie akcentującej, aby stworzyć odważny punkt dekoracyjny do pozostałej części łazienki. W małych łazienkach pomagają poprawić postrzeganie przestrzeni, zwłaszcza gdy dobrze komponują się z neutralnymi kolorami pozostałych płytek. W dużych łazienkach mogą tworzyć kunsztowne akcenty w miejscach takich jak strefa kąpielowa czy lustro nad umywalką.

Od jakiegoś czasu popularne stają się nietradycyjne rozmiary i kolory płytek, przykładowo wyglądających jak deski podłogowe z drewna. Większe rozmiary takich płytek świetnie imitują drewnianą podłogę, która jednak nie jest odpowiednia w pomieszczeniach wilgotnych i z dużym natężeniem ruchu. Dzięki temu możemy takie płytki zastosować również w kuchni czy łazience, aby uzyskać określony wystrój pomieszczenia. Takie płytki w określonym rozmiarze pozwalają na tworzenie ozdobnych wzorów na podłogach, możne je układać przykładowo w jodełkę. W sprzedaży znajdziemy również płytki imitujące naturalny kamień czy marmur, które są trwałe, niedrogie i nie wymagają skomplikowanych zabiegów konserwacyjnych.

Ciekawym rozwiązaniem do wykończenia łazienek będą z pewnością płytki night queen black. Nadadzą one pomieszczeniu eleganckiego i estetycznego wyglądu, są trwałe, odporne na wodę i łatwe do utrzymania w czystości.